Komentarz Tygodnia: Brońmy godności Polski!

O wystąpieniu Anny Azari, reakcji polskiego rządu na jej słowa i relacjach polsko - izraelskich, a także o wyprawie Tomasz Mackiewicza i o próbach zakłamywania historii.

Komentarze

Moim zdaniem powodem tak ostrej reakcji na naszą nową ustawę jest strach przed naszym następnym krokiem, który można już przewidzieć. Odpierając ataki na zarzuty współpracy z Niemcami pojawiają się w Polsce coraz częściej argumenty o charakterze przeciwwagi. Już nie boimy się przypominać o roli komunistów żydowskich w czasach okupacji rosyjskiej.A przecież była (czy jest) to grupa ludzi, którzy wyemigrowali do Izraela i to oni, aby ukryć swoje występki w Polsce powojennej opowiadali o tym, ile to oni się nacierpieli ze strony Polaków. Nie istniała wtedy ŻADNA możliwość ze strony Polski aby te kłamstwa sprostować. W tym zjawisku upatruję tez powody późniejszego "prania mózgów" w Izraelu. I jeżeli ta prawda wyjdzie teraz na jaw,cała ich "martyrologia" legnie w gruzach.
Można im pomoc w rozwiązaniu tego problemu dając im szansę "pierwszeństwa".
To oni muszą ten temat zacząć na arenie międzynarodowej,przyznając niestety, ze padli łupem zbrodniarzy i oszustów. I niestety dla nich byli to ludzi z ich nacji. Ale przecież wyjątek potwierdza regułę. Bo przecież to oni chcą abyśmy my się do "naszych wyjątków" przyznali.

Dodaj komentarz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
1 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.